Poptávka


Poptávkový formulář na samolepky

Tento formulář slouží pro zadání všech druhů běžných zakázek. Pokud máte speciální potřeby, které ve formuláři není možné vyplnit (číslování, pečetící funkce, ...), prosím napište nám email nebo vyplňte do textového okna. Cenu Vám zašleme co nejdříve to bude možné, v závislosti na množství poptávek, ale také podle náročnosti Vaší poptávky.
Podrobné informace o typech a provedení samolepek najdete zde.Nutné informace:
Použití samolepky:
Interiér znamená, že samolepka na přímém slunci za několik týdnů až měsíců vybledne, při styku s vodou se může rozmočit. Je ovšem výrazně levnější a hodí se například na polep katalogů nebo některých druhů zboží. Exteriér znamená, že samolepka vydrží přímé slunce (například i dlouhodobě ve výloze) a vodu. Samolepka je tedy obvykle plastová (PVC), plně omyvatelná. Jedná se o dražší variantu samolepek.
Počet kusů:
Rozměr:
šířka: mm
  vyska: mm
Rozměr - poznámka: Společná výroba více druhů samolepek obvykle vede k lepší ceně. Nemusí se nutně jednat o stejný rozměr, rozhoduje stejná barevnost, stejný materiál a kompatibilní počty (poradíme). Pokud máte více druhů, napište poznámku do textového okna.
Barevnost tisku:
přímou barvou se myslí Pantone nebo tisk podle vzorku. nelze poptat online, prosím napište nám popis emailem, nejlépe s náhledem grafiky ve křivkách. samolepky s barevnou fotografií nebo jinými rastrovými obrázky.
Tvar samolepky:
obdélník nebo čtverec pro přesnou nabídku je třeba vidět návrh samolepky, stačí předběžný, jde zejména o tvar (obrys).


Speciální informace:

Tyto informace prosím vyplňte pouze pokud jste si jisti svým požadavkem. Pro běžné zakázky potřebné informace vyplývají z výše uvedeného, zbytek Vám doporučíme.

Provedení samolepky:
v ruce držíte jednu samolepku, podklad je dělený, má tzv. split, možno i bez splitu. samolepky jsou nasekány, postupně je odlepujete z podkladu.
Pohledová strana samolepky:
běžná samolepka, nalepíte například na dveře. samolepku nalepíte například zevnitř na skleněné dveře, ale bude čitelná zvenku, přes sklo. samolepku nalepíte například zevnitř na skleněné dveře, bude čitelná zevnitř i z venku, z každé strany může být jiný motiv. Prosím uveďte do poznámky, zda je motiv z obou stran identický (stejná velikost, barevnost, umístění, atd.) nebo se liší a případně v čem. Každá strana se kalkuluje samostatně, může být zcela odlišná.


KONTAKTNÍ ÚDAJE:

Název firmy:
Kontaktní osoba:
Ulice:
Město:
PSČ:
Telefon:
Mobil:
E-mail:


Kde jste nás našli:
Nepovinné, za vyplnění Vám děkujeme.